De Roos van Leary

Jouw gedrag roept bij een ander automatisch bepaald gedrag op. Net zoals het gedrag van een ander bij jou bepaald gedrag oproept. Althans, dat is het uitgangspunt van Timothy Leary (1957). En soms zorgt dat voor irritatie.

In dat geval kan de Roos van Leary je helpen. Het model laat zien hoe beïnvloeden werkt en waarom het heel vaak juist ook niet werkt. En wat je in dat geval dan zou moeten doen, zodat het wél weer werkt. Of je op zijn minst de kans vergroot...

Welk type ben jij? Wat is jouw invloed op de groepsdynamiek?
© Pellen tot de kern - pagina 23 april
Illustratie van boeken met de tekst 'Start Small, Achieve Big' en een boekcover van 'Pellen tot de Kern' met 372 tips voor communicatie en leiderschap.
37,50
Waarom scrollen door eindeloze video's op je gsm, als je elke dag een echte stap kunt zetten?

'Pellen tot de kern' biedt dagelijkse microlearning, met kleine inzichten die grootse veranderingen teweeg kunnen brengen. Vandaag is de dag om met één simpele stap te beginnen!

#microlearning #pellentotdekern

Bestel "Pellen tot de kern"

Bestel jouw boek eenvoudig en persoonlijk

Bij ons draait alles om persoonlijk contact en aandacht. Daarom hebben we geen standaard webshop, maar bieden we jou een unieke en directe bestelervaring. Zo maken we het bestellen van onze boeken niet alleen gemakkelijk, maar ook persoonlijk en op maat.

Waarom deze aanpak?

  • Persoonlijke service: Stuur een mail naar Mirjam en je bestelling wordt snel en met zorg geregeld. Heb je vragen of speciale wensen? Laat het weten en we denken met je mee.
  • Eenvoudig en snel: Geen gedoe met accounts of ingewikkelde webshops. Een simpele e-mail is genoeg om jouw exemplaar te bestellen.
  • Extra aandacht: Wil je een persoonlijke boodschap in het boek? Of heb je specifieke verzoeken? Via direct contact zorgen we dat alles perfect aansluit op jouw wensen.

Zo bestel je, gewoon in 3 stappen

  1. Bekijk onze boeken op de site en kies het exemplaar dat bij je past.
  2. Stuur een e-mail naar Mirjam met de titel van het boek en je gegevens. (gewoon via de button)
  3. Wij nemen direct contact met je op om je bestelling te bevestigen en af te ronden.
Tip: Onze boeken zijn niet alleen inspirerend voor jezelf, maar ook perfect als cadeau. Vraag naar de mogelijkheden voor een persoonlijke boodschap of speciale verpakking!

Bestel vandaag nog en ervaar hoe eenvoudig en prettig het kan zijn.


Meer van Pellen tot de kern